Kategoria: Marzec

WIRTUALNE PRZEDSZKOLE

Drodzy Rodzice !

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej i niecodziennej sytuacji. Rząd ogłosił stan epidemii i podjął decyzję o przedłużeniu zamknięcia przedszkoli i szkół do Świąt Wielkanocnych. W związku z tym, dalej nie będziemy mogli się spotykać, lecz jako odpowiedzialni nauczyciele dołożymy wszelkich starań, aby ten czas był dla dzieci czasem radosnym i twórczym. Nie pozostawimy nikogo bez wsparcia !

Nasze WIRTUALNE PRZEDSZKOLE będzie działało. Będziemy starali się choć w części wypełniać swoje zadania tzn. edukować dzieci na odległość i inspirować Was pomysłami. Jest to nowe wyzwanie i wymaga od wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość !

Oto linki do stron poszczególnych grup.

Grupa różowa

Więcej...

20.03.2020 r. Pierwszy Dzień Wiosny

20 marca witać będziemy Wiosnę ! Na dzieci czeka wiele ciekawych zajęć oraz niespodzianki.

Pani Wiosna napisała już list do dzieci i poprosiła je o wykonanie pewnych zadań:

Kochane dzieci !

Tak bardzo się cieszę, że mogłam do Was napisać. Witam Was ciepłym, pogodnym słonkiem, śpiewem ptaków, klekotem boćków, wesołym rechotem żab i ciepłym oddechem wietrzyka. Czeka mnie dużo pracy, by widać mnie było wkoło, dlatego myślę, że mi pomożecie. Przygotowałam dla Was ciekawe zadania.

Już od poniedziałku (16.03.)  możecie przynosić do przedszkola plastikowe butelki lub puszki, z których wykonacie wiosenne instrumenty.
Jeśli pomożecie rodzicom w wiosennych porządkach w kuchni, to może znajdzie się trochę niepotrzebnych ziaren grochu i fasoli lub kaszy do tychże...

Więcej...

9-13.03.2020 r. Kraina Dzieci w Europie

Od 2004 r. przedszkole nasze realizuje Ogólnopolski Program „Kraina Dzieci w Europie”.

Dzieci poznają wylosowany kraj Unii Europejskiej, tworzą tablice informacyjne, kąciki, w których zbierają charakterystyczne dla danego kraju materiały. Dla wszystkich są to bardzo interesujące zajęcia prowadzone metodą projektu a co najważniejsze, sprawiają dzieciom wiele radości. Dzieci poznają symbole narodowe, zabytki, przysmaki danych krajów oraz inne ciekawostki na jego temat. Dzielą się zdobytą wiedzą z rówieśnikami z innych grup.

Zachęcamy Rodziców do współorganizacji zajęć i wspólnego stworzenia naszej krainy !

Więcej...

06.03.2020 r. Dzień Kobiet

6 marca świętować będziemy Dzień Kobiet, tych dużych i małych !

Więcej...