bajki oznaczone

12.12.2019 r. Świąteczne kino

12 grudnia 2019 r. (czwartek) zapraszamy wszystkie dzieci do świątecznego kina

W programie:

– projekcja bajek świątecznych

– zabawa przy świątecznych przebojach

Więcej...

26.04.2017 r. Wycieczka do biblioteki

W środę 26 kwietnia, dzieci z sali czerwonej wybiorą się z wizytą do pobliskiej biblioteki, aby zapoznać się z tym tajemniczym miejscem, dowiedzieć się jak z niego można korzystać. W ten sposób zachęcać będziemy dzieci do czytelnictwa i promować będziemy czytanie książek wśród dzieci.

Na wycieczkę wybieramy się pieszo.

Więcej...

06.04.2017 r. Święto książki

„Witajcie w naszej bajce”

6 kwietnia, dzieci z sali zielonej obchodzić będą Dzień Książki dla dzieci. W ramach zajęć rozwiązywać będą bajkowe zagadki używać będą teatrzyku narracyjnego i wcielą się w bajkowe postaci. W związku z tym świętem, zachęcamy dzieci do przyniesienia do przedszkola swojej ulubionej książki.

Więcej...

27.03.2017 r. Dzień Teatru

Dnia 27 marca, dzieci z sali niebieskiej obchodzić będą Dzień teatru. Sala w ten dzień zostanie odpowiednio przygotowana, aby poczuć się jak w teatrze. Prosimy dzieci o przyjście w tym dniu do przedszkola w strojach swoich ulubionych bohaterów z bajek.

Życzymy udanej zabawy !

Więcej...

21.02.2017 r. Dzień języka ojczystego

Mówię po polsku i jestem z tego dumny !

W tym dniu dzieci oglądać będą prezentację multimedialną pt. „Polska – moja Ojczyzna”, wysłuchają legend i opowieści o Polsce, rozwiążą quiz na temat „Co wiem o naszym kraju”.

Pielęgnujemy i szanujemy język rodzinny nie tylko od święta, ale na co dzień ze względu na jego bogactwo, różnorodność i piękno. Udowodnimy, że językiem polskim można się świetnie bawić.

Więcej...

04.11.2016 r. Dzień postaci z bajek

5 listopada urodził się największy twórca bajek Walt Disney i w tym dniu obchodzimy Dzień postaci z bajek. Dzieci z sali niebieskiej świętować będą 4 listopada i czeka na nich dzień pełen zabaw, niespodzianek i podróży po bajkach.

Więcej...

19.10.2016 r. Wizyta w bibliotece

Dnia 19 października, dzieci z sali zielonej wybiorą się do biblioteki. Celem wyjścia będzie założenie karty grupowej, dzieci wysłuchają bajki o Kubusiu Puchatku czytanej przez panią bibliotekarkę  i wykonają pracę plastyczną na temat patrona naszego przedszkola.

Więcej...

25.11.2015 r. Spotkanie z bajką

Dnia 25 listopada, dzieci z sali tęczowej wezmą udział w zajęciach czytelniczych zorganizowanych w Bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 6. Dzieci poznają pomieszczenia biblioteki, zasady korzystania z księgozbiorów, dowiedzą się jak należy dbać o książki i wysłuchają najpopularniejszych bajek czytanych przez panią bibliotekarkę. 

Więcej...

24.09.2014 r. Zajęcia w bibliotece

Dnia 24 września, dzieci z sali pomarańczowej wezmą udział w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Kwidzynie w ramach realizowanego projektu edukacyjnego „Podróż Światem Bajek”.

Więcej...