książki oznaczone

8.09.2021 r. Wręczenie książek

Kochani Rodzice, przecież wiecie,

Wasza pociecha to już duże dziecię !

Dzieci zerówkę od września zaczynają, więc kolorowe książki już na nich czekają.

08 września odbędzie się uroczyste wręczenie książek w sali zielonej i żółtej

Prosimy o ubranie tego dnia dzieci w strój galowy !!!

Więc Kochani nie zwlekajcie i tę datę pamiętajcie !

Więcej...

8.05.2017 r. Dzień bibliotekarza

W dniu Święta Bibliotekarza, dzieci z sali beżowej, tęczowej i niebieskiej udadzą się na wycieczkę do Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego, aby poznać prace bibliotekarza i wziąć udział w zajęciach czytelniczych.

Więcej...

6-10.03.2017 r. Dinozaury w przedszkolu

W dniach od 6 do 10 marca, dzieci z sali zielonej realizować będą temat „Zwierzęta prehistoryczne”. W ramach cyklu zajęć poznają ciekawostki na temat dinozaurów – ich wygląd, rodzaje, sposób życia i odżywiania. W związku z tym zachęcamy dzieci do przyniesienia albumów, książek i innych przedmiotów związanych z dinozaurami. 

Więcej...

02.09.2016 r. Wręczenie książek

Dnia 2 września, dzieci z kl. „O” (sala żółta i tęczowa) wezmą udział w uroczystości wręczenia książek, która odbędzie się z udziałem patrona grupy. Wszystkim życzymy wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu, otwartości umysłu i chęci do zdobywania nowej wiedzy !

Więcej...

25.05.2016 r. Kochamy książki

Dnia 25 maja (środa), dzieci z sali bordowej wezmą udział w zajęciach czytelniczych zorganizowanych w Bibliotece Miejsko-Powiatowej. Temat spotkania „Kochamy książki”.

Więcej...

Wręczenie książek

W dniach 8 i 9 września odbędzie się spotkanie z Rodzicami podczas którego najstarsze przedszkolaki otrzymają swoje pierwsze książki.

Dnia 8 września – sala niebieska.

Dnia 9 września – sala żółta. 

Początek spotkania – godz. 15,30

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Więcej...

Informacja o książkach dla dzieci na nowy rok szkolny

Szanowni Państwo!

W roku szkolnym 2014/15 w grupach dzieci 4, 5 i 6 letnich realizowana będzie Podstawa programowa wychowania w przedszkolu w oparciu o wybrany przez nauczyciela program i Karty pracy dostosowane do wieku dzieci (zestaw programów zatwierdza Rada pedagogiczna).

Więcej...