Mikołajki oznaczone

7.12.2020 r. Mikołajki

7 grudnia dzieci przeniosą się do magicznej krainy św. Mikołaja i wspólnie z Nim poprzez łącza internetowe wezmą udział w wielu wspaniałych zabawach i konkursach. Mamy nadzieję, że ta alternatywna forma Mikołajek spodoba się dzieciom. 

Więcej...

4.12.2020 r. Musical „Elfy Trzy”

W ramach zbliżających się Mikołajek zapraszamy dzieci na spektakl teatralny online o tematyce mikołajkowej pt. „Elfy Trzy” w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska.

„Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski musical świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera treści wychowawcze i morał. 

 

Więcej...

6.12.2018 r. Mikołajki

Od 5 grudnia w naszym przedszkolu będzie udostępniona skrzynka z adresem do Św. Mikołaja. Zachęcamy dzieci do pisania listów (może być to list w formie obrazka).

6 grudnia, w imieniny Mikołaja czekają na dzieci różnego rodzaju atrakcje i niespodzianki. Mile widziany ubiór w kolorze czerwonym !

Więcej...

07.12.2015 r. Mikołajki w księgarni

Dnia 7 grudnia, dzieci z sali fioletowej udadzą się do księgarni na spotkanie mikołajkowe z książkami.

Więcej...

3-4.12.2015 r. Mikołajki w Teatrze

Dnia 3 grudnia zapraszamy dzieci z sali zielonej, czerwonej, pomarańczowej, fioletowej i bordowej do Kino-Teatru na przedstawienie pt. „PIERWSZA ROZ-GWIAZDA, czyli Podwodna Opowieść Wigilijna”.

Początek przedstawienia – godz. 9,00

Cena biletu – 15 zł.

Dnia 4 grudnia 2015 r. zapraszamy dzieci z sali niebieskiej i żółtej na film pt. „Dobry Dinozaur”.

Początek seansu – godz. 9,30

Cena biletu – 12 zł.

Cenę biletu opłacają Rodzice, przedszkole opłaca przejazd.

 

Więcej...