ruch oznaczone

28.04.2017 r. Dzień tańca

Dzień tańca, to wyjątkowy dzień. Dzieci poznają różne rodzaje tańca i same spróbują swoich sił na parkiecie. Dominować będą nasze tańce narodowe.

Tego dnia odbędzie się również konkurs tańca. W konkursie mogą brać udział chętne dzieci, które chciałyby pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Więcej...

27.04.2017 r. Zajęcia sportowe

Dnia 27.04 odbędzie się cykliczne sportowe spotkanie z uczniami kl II SP nr 6. Jak co miesiąc Pani Aneta przygotuje dla dzieci ciekawe wyzwania i zachęci dzieci do uprawiania sportu.

Zajęcia odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 6.

Więcej...

06.04.2017 r. Dzień sportu

Dzień 6 kwietnia, to Dzień Sportu. Dzieci 5 – letnie z sali niebieskiej spędzą go bardzo aktywnie: tańcząc, grając na instrumentach, bawiąc się przy muzyce oraz biorąc udział w torze przeszkód przygotowanym specjalnie dla nich przez Pana Michała Peret.

Więcej...

03.04.2017 r. Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowo ruchowe z zawodnikiem MTS-u panem Pawłem Kiepulskim,  już 3 kwietnia w Sali czerwonej.  Prosimy o wygodne sportowe ubranie, ponieważ czeka nas dużo ruchowych wygibasów oraz sportowej rywalizacji!

Więcej...

12.01.2017 r. Zajęcia sportowe

W ramach realizacji projektu edukacyjnego Zdrowy i aktywny przedszkolak”, dzieci z sali tęczowej wezmą udział w zajęciach sportowych, które poprowadzi nauczyciel W-f P. Zbigniew Kobus. Poprzez rozgrywki sportowe rozwijać będziemy sprawność fizyczną i koordynację ruchową.

Więcej...

24.11.2016 r. Lekcja w-f

Więcej...

20.10.2016 r. Zajęcia sportowe

Dzieci 5 letnie z sali niebieskiej po raz kolejny wezmą udział w lekcji w-f z uczniami kl. II SP6. Będą miały okazję zintegrować się ze starszymi kolegami i koleżankami, ćwiczyć na dużej sali gimnastycznej oraz zobaczyć jak wyglądają lekcje w szkole. 

Więcej...

03.10.2016 r. Zajęcia sportowe – s. tęczowa

Dnia 3 października (poniedziałek), dzieci z sali tęczowej wezmą udział w zajęciach sportowych, które poprowadzi nauczyciel W-f P. Zbigniew Kobus.

Więcej...

13.04.2016 r. Rozgrywki sportowe

Dnia 13 kwietnia, dzieci z sali żółtej wezmą udział w kolejnych już rozgrywkach sportowych, które w ramach programu „Sportowe przedszkole” poprowadzi trener P. Zbigniew Kobus.

Więcej...

02.11.2015 r. Zajęcia sportowe

Dnia 2 listopada, dzieci z sali fioletowej wezmą udział w cyklicznych zajęciach sportowych prowadzonych przez P. Michała Pereta   zawodnika MMTS Kwidzyn. Prosimy o ubranie dzieci w strój sportowy.

Więcej...