śnieg oznaczone

15-19.01.2018 r. Dzień śniegu

Dzieci poznawać będą fizyczne właściwości śniegu i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych organizowane będą zabawy na śniegu.

Życzymy wspaniałej zabawy i prosimy o odpowiedni ubiór.

Więcej...

02.02.2017 r. Śniegowe eksperymenty

Dnia 2 lutego, dzieci z sali fioletowej wezmą udział w zajęciach, na których poznawać będą właściwości wody i poprzez doświadczenia i eksperymenty sprawdzą, czy woda zamieni się w lód, czy lód jest zawsze z czystej wody, jak powstaje śnieg.

Więcej...

13.01.2017 r. Dzień śniegu

Dnia 13 stycznia obchodzić będziemy Dzień śniegu. Z tej okazji dzieci z sali niebieskiej, żółtej i tęczowej prowadzić będą obserwacje właściwości fizycznych śniegu, poznają takie zjawiska jak topnienie i zamarzanie. Wezmą też udział w zimowych zabawach w ogrodzie przedszkolnym. 

Więcej...

10.01.2017 r. Szukamy tropów na śniegu

Dnia 10 stycznia, dzieci z sali bordowej zapraszamy na wycieczkę do parku w poszukiwaniu tropów na śniegu znanych zwierząt oraz doświadczenia ze śniegiem. 

Prosimy, aby dzieci były ubrane odpowiednio do pogody.

Więcej...

27.01.2016 r. Mali odkrywcy

„Mali odkrywcy” to program, który realizowany jest w naszym przedszkolu, a jego celem jest odkrywanie tajemnic świata. Dzieci z sali bordowej, dnia 27 stycznia wykonywać będą doświadczenia ze śniegiem.

Więcej...