sport oznaczone

06.06.2017 r. Zajęcia sportowe

Dnia 6 czerwca, dzieci z sali bordowej odwiedzą uczniowie kl. VI z SP w Tychnowy. Celem spotkania jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez sport. Dzieci wezmą udział w różnego rodzaju grach i  konkurencjach sportowych zorganizowanych na boisku przy MOW w Kwidzynie.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane w strój sportowy. 

Życzymy wspaniałej zabawy i sportowej rywalizacji !

Więcej...

27.04.2017 r. Zajęcia sportowe

Dnia 27.04 odbędzie się cykliczne sportowe spotkanie z uczniami kl II SP nr 6. Jak co miesiąc Pani Aneta przygotuje dla dzieci ciekawe wyzwania i zachęci dzieci do uprawiania sportu.

Zajęcia odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 6.

Więcej...

06.04.2017 r. Dzień sportu

Dzień 6 kwietnia, to Dzień Sportu. Dzieci 5 – letnie z sali niebieskiej spędzą go bardzo aktywnie: tańcząc, grając na instrumentach, bawiąc się przy muzyce oraz biorąc udział w torze przeszkód przygotowanym specjalnie dla nich przez Pana Michała Peret.

Więcej...

03.04.2017 r. Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowo ruchowe z zawodnikiem MTS-u panem Pawłem Kiepulskim,  już 3 kwietnia w Sali czerwonej.  Prosimy o wygodne sportowe ubranie, ponieważ czeka nas dużo ruchowych wygibasów oraz sportowej rywalizacji!

Więcej...

06.03.2017 r. Dzień olimpijczyka

Dzień olimpijczyka obchodzony jest 6 marca i na ten dzień, dzieci z sali niebieskiej zaprosiły do przedszkola uczniów kl. II SP 6 i wspólnie wezmą udział w zawodach sportowych, które poprowadzi zawodnik MMTS P. Michał Peret. 

Dzieci z sali tęczowej, udadzą się do sali sportowej w SP 6 i tam wezmą udział w zawodach, które poprowadzi nauczyciel w-f P. Zbigniew Kobus.

Dzieci z sali różowej wezmą udział w zawodach sportowych w przedszkolnej sali gimnastycznej.

Na zwycięzców czekają medale.

Więcej...

23.02.2017 r. Sportowe dzieciaki

Tego dnia, po raz kolejny spotkany się z uczniami kl. II SP 6 na zajęciach wychowania fizycznego. Będzie zabawa, współzawodnictwo i zdrowa rywalizacja. Ale te zajęcia to nie tylko sport i ruch, to również okazja poznać lepiej szkołę, starszych kolegów i koleżanki. Będzie SUPER !

Więcej...

16.02.2017 r. Sport z P. Michałem

Jak co miesiąc, dzieci z sali niebieskiej spotkają się z P. Michałem (zawodnikiem MMTS Kwidzyn), który poprowadzi dla nich zajęcia sportowe. Rozgrzewka, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zawody rzędów to świetna zabawa. Zapraszamy !

Więcej...

12.01.2017 r. Zajęcia sportowe

W ramach realizacji projektu edukacyjnego Zdrowy i aktywny przedszkolak”, dzieci z sali tęczowej wezmą udział w zajęciach sportowych, które poprowadzi nauczyciel W-f P. Zbigniew Kobus. Poprzez rozgrywki sportowe rozwijać będziemy sprawność fizyczną i koordynację ruchową.

Więcej...

24.11.2016 r. Lekcja w-f

Więcej...

07.11.2016 r. Rozgrywki sportowe

Dnia 7 listopada, dzieci 6 letnie z sali tęczowej wezmą udział w rozgrywkach sportowych w Szkole Podstawowej Nr 6. Poprzez zajęcia sportowe prowadzone przez nauczyciela W-f P. Zbigniewa Kobus, dzieci rozwijać będą swoją sprawność fizyczną i nawiążą współpracę z klasą sportową. Rozgrywki te organizowane są w ramach realizowanego w grupie projektu edukacyjnego „Zdrowy i aktywny przedszkolak”.  

Więcej...