przyjaźń oznaczone

8-12.10.2018 r. Tydzień Kubusia Puchatka

W dniach od 8 do 12 października dzieci 2, 3 i 4 letnie poznawać będą Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Zachęcamy dzieci do czynnego udziału w zajęciach i tworzenia kącika naszego patrona !

Więcej...

09.06.2017 r. Dzień przyjaciela

Dzień przyjaciela to dzień, podczas którego przybliżone zostaną dzieciom wartości przyjaźni. Dzieci wezmą udział w zabawach integracyjnych, w małych zespołach, wykonają niespodziankę dla przyjaciela i zostanie ustalony dekalog przyjaźni.

Mamy nadzieję, że przyjaźnie zawarte w przedszkolu przetrwają lata !

Więcej...

14.02.2017 r. Walentynki

Walentynki, czyli Dzień Świętego Walentego jest obchodzony na całym świecie. Tego dnia w naszym przedszkolu dzieci poznawać będą historię tego święta i jego tradycje. W przedszkolu panować będzie nastrój radości a na dzieci czeka wiele przyjemności.

W dniu miłości i zakochanych,

w kolor czerwony niech każdy będzie przebrany.

Moc miłości i zabawy w tym dniu czeka,

przyjdź  do przedszkola – nie zwlekaj !

Więcej...

31.01.2017 r. Dzień przytulania

Przyjaźń to jest to !

Dzieci z sal niebieskiej, żółtej i tęczowej wezmą udział w zabawach integrujących grupę z wykorzystaniem elementów socjoterapii. Dzieci uczyć się będą okazywania sobie uczuć: życzliwości, dobroci i koleżeństwa wobec innych. 

Tego dnia nikomu nie będzie brakowało serdecznych uścisków, a z twarzy dzieci nie będzie znikał uśmiech. 

Więcej...

12.12.2016 r. Zajęcia z pedagogiem

Dnia 12 grudnia, dzieci z sali tęczowej odwiedzi pedagog – panią Katarzyną Skrycką i przeprowadzi zajęcia na temat ,,W kręgu przyjaźni”. Celem zajęć jest kształtowanie i doskonalenie wyrażania własnych emocji poprzez zabawy integracyjne, rozmowy w kręgu oraz wykonanie pracy plastycznej.

Więcej...

12.02.2016 r. Walentynki

Więcej...