opieka oznaczone

5-10.01.2018 r. Dbamy o ptaki zimą

W dniach od 5 do 10 stycznia, na zajęciach dydaktycznych dzieci rozmawiać będą na temat opieki nad ptakami zimą, przygotują karmniki i rozpocznie się dokarmianie ptaków.

Zachęcamy dzieci do przynoszenia ptasich przysmaków !

Więcej...

22.05.2017 r. Dzień praw zwierząt

22 maja w sali niebieskiej obchodzony będzie Dzień Praw Zwierząt, ustanowiony przez Klub Gaja. Będzie to świetna okazja do rozmów o zwierzętach, ich potrzebach, radościach i smutkach. Obejrzymy prezentację multimedialną  na temat potrzeb i praw zwierząt. W poprzedzającym ten dzień tygodniu, dzieci zbierać będą karmę dla psów i kotów oraz marchew i chleb dla koni, króliczków i innych zwierząt. Wszystkie te smakołyki zaniesiemy na Miłosną i zostawimy, aby zwierzęta wiedziały, że o nich pamiętamy.

 

Więcej...

02.03.2017 r. Wycieczka do sklepu zoologicznego

Dnia 2 marca, dzieci z sali zielonej i bordowej wybiorą się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Celem tej wycieczki jest zainteresowanie dzieci przyrodą, poznanie różnych zwierząt oraz ich upodobań i przyzwyczajeń.

Więcej...

17.02.2017 r. Dzień kota

Kochamy nasze zwierzaki: wiemy jak o nie dbać, czym karmić i jak kochać. W dniu kota, dzieci z sali różowej  utrwalać będą zasady dbania o futrzanych przyjaciół oraz sporządzą kontrakt „Małego przyjaciela zwierząt”.

Więcej...

29.01.2016 r. Dokarmiamy ptaki

Dnia 29 stycznia, dzieci z sali czerwonej wezmą udział w zajęciach przyrodniczych i dowiedzą się, jak należy opiekować się ptakami podczas zimy. Temat zajęć: Dokarmiamy ptaki

Więcej...