sala beżowa oznaczone

17-18.05.2017 r. Odwiedziny na łące

Dnia 17 maja, dzieci z sali beżowej udadzą się na wycieczkę na łąkę przy ul. Polnej. Celem wycieczki jest obserwacja roślin i zwierząt zamieszkujących łąkę.

18 maja, na łąkę wybiorą się dzieci z sali zielonej.

Więcej...

8.05.2017 r. Dzień bibliotekarza

W dniu Święta Bibliotekarza, dzieci z sali beżowej, tęczowej i niebieskiej udadzą się na wycieczkę do Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie przy ul. Piłsudskiego, aby poznać prace bibliotekarza i wziąć udział w zajęciach czytelniczych.

Więcej...

28.04.2017 r. Dzień tańca

Dzień tańca, to wyjątkowy dzień. Dzieci poznają różne rodzaje tańca i same spróbują swoich sił na parkiecie. Dominować będą nasze tańce narodowe.

Tego dnia odbędzie się również konkurs tańca. W konkursie mogą brać udział chętne dzieci, które chciałyby pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Więcej...

25.04.2017 r. Zajęcia dla Rodziców s. beżowej

DRODZY RODZICE dzieci z sali beżowej !!!

Zapraszamy na ostatnie już zajęcia otwarte w grupie beżowej, które odbędą się 25.04.2017 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali żółtej (parter)

W programie:

– pokaz zajęć języka angielskiego poprowadzonych przez p. Kerrie Milford

– teatrzyk w wykonaniu grupy beżowej

Po zajęciach odbędzie się zebranie z nauczycielem, podczas którego zostaną rozdane karty INFORMACJI O GOTOWOŚCI SZKOLNEJ dziecka oraz omówienie i zaplanowanie zbliżających się imprez (m.in. POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA)

Więcej...

18.04.2017 r. Warsztaty ekologiczne

Dzieci z sali beżowej, w ramach Święta Ziemi, udadzą się na pierwszy w tym roku spacer do lasu i wezmą udział w warsztatach ekologicznych pt. „Pieśni lasu”, których celem jest obserwacja zwierząt i roślin wczesną wiosną.

Więcej...

11.04.2017 r. Dzień radia

Dnia 11 kwietnia, dzieci z sali beżowej obchodzić będą polskie święto, które podkreśla rolę radia w codziennym życiu człowieka. Dzieci poznają budowę radioodbiornika oraz dowiedzą się kto pracuje w rozgłośniach radiowych.

Więcej...

07.04.2017 r. Teatrzyk paluszkowy

Więcej...

03.04.2017 r. Dzień książki

Dnia 3 kwietnia, dzieci z sal: żółtej, tęczowej, beżowej i niebieskiej obchodzić będą Dzień książki pod hasłem „Bajeczki do poduszeczki”. Z tej okazji udadzą  się do księgarni i wysłuchają wybranych baśni H. CH. Andersena. W ten sposób rozwijamy zamiłowanie do czytelnictwa i wpływamy wszechstronnie na rozwój dziecka. Codzienne czytanie jest czynnością niezwykłą,  zaspakaja bowiem wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka. Znakomicie wspiera rozwój intelektualny i społeczny, a co równie ważne – przynosi dziecku ogromną radość. 

Więcej...

14.03.2017 r. Dzień liczby Pi

14 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień liczby Pi. Dlaczego tego dnia? Ponieważ datę 14 marca w notacji amerykańskiej zapisuje się jako 3,14, co kojarzy się z przybliżeniem liczby Pi.

Dzieci z sali beżowej tego dnia będą również świętować poprzez rozwiązywanie rozmaitych zadań matematycznych, a także wykażą się kulinarnie i językowo. 

Więcej...

24-27.02.2017 r. Dzień dinozaura

Więcej...